Solar Utility Pump 12V~ 120W 1400 gph SSUP-12V-120W
Solar Submersible Utility Pump 12V~ 120W 1400 gph SSUP-12V-120W , 12Vdc solar submersible utility pump with 1″ barb outlet. 5 ft cord, 10″ tall and 5.5″ base Filter suction screen. For moving water form barrel or creek to other places on property. Ramm Water Pumps.