BAOKE BK-1200 Replacement Pump RWBK1200-ODL with outdoor LED connector
DIMENSIONS: ADAPTER 1/2″ HOSE
PUMP DIMS HxWxL 2-3/8″ X 2″ X 2-5/8″
CORDS: 6ft Pump , light adapter cord 9″
ELECTRICAL TRANSFORMER 115VAC IN X 12VAC OUT @1.7A